Bon podarunkowy

na dowolny zabieg lub usługę

W święta spraw przyjemność tym, na których Ci zależy.
arrow
Primus Primus
Primus

Jak działa bon?

1.
Ty wybierzesz jaką kwotą prezentu chcesz obdarować swoich bliskich, a my doładujemy go wedle Twojego uznania. Bon zakupisz stacjonarnie w naszym gabinecie.
2.
Nie wiesz, jaki zabieg lub usługę wybrać? Spokojnie, nie musisz decydować – obdarowana osoba może sama podjąć decyzję na co chce wykorzystać swój bon podarunkowy.
3.
Nie musisz też umawiać się na konkretny termin - bon będzie ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu, a bliska Ci osoba sama będzie mogła umówić się w dogodnym dla niej terminie.
Primus

Co, jeśli nie trafię
z prezentem?

Primus

Szukasz idealnego prezentu dla swoich bliskich i zastanawiasz się, czy wizyta w naszym gabinecie będzie dobrym pomysłem? Świetnie trafiłeś. Bon podarunkowy jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę, ale nie masz pomysłu na prezent. Pamiętaj, że bon podarunkowy to bezpieczny podarunek szyty na miarę, dzięki któremu unikniesz nietrafionych prezentów.

Idealny pomysł na święta

Primus

Pamiętaj, że w naszym wachlarzu usług każdy znajdzie coś dla siebie. Bon podarunkowy to przyjemny i praktyczny prezent dla każdego - zarówno dla osób, które potrzebują profesjonalnej terapii skóry czy włosów, jak i tych które chcą zrobić coś dla siebie i poczuć się pięknie. Dając ukochanej osobie bon, tak naprawdę obdarowujesz ją czasem który będzie mogła wykorzystać na zadbanie o siebie, oraz poprawę kondycji skóry twarzy i ciała.

Primus

Skontaktuj się z nami, aby zamówić prezent!

Gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny Primus

Primus
ul. Wróblewskiego 17,
Siemianowice Śląskie
Odwiedź nasz gabinet i kup prezent idealny
Primus